Profile
Join date: Oct 2, 2019
About

Kangal köpekleri seviyor musunuz ? O zaman sizlere yavru kangal köpek satın alabileceğini web sitemizi tanıtacağız. Satilikkangal.com farkımızla sizler de birçok kangal köpeklere bakabilir ve dilediğinize uygun fiyattan sahip olabilirsiniz.Web sitemiz kolay kullanılabilir ara yüzü ile daima hizmetinizdedir.Bu sayede sizler de kolaylıkla satılık kangal lara tek tıkla erişebilirsiniz.Sitemiz de sizleri rahatsız edici içerikler veya reklamlar barınmamaktadır.Dilediğiniz an itibariyle sitemizden satılık kangal yavrusu ilanlarına bakabilirsiniz. Aklınıza takılan sorular için sitemizden detaylı bilgi alabilir veya Sivas merkez kangal üretim çiftliği iletişim numarasından bilgi alabilirsiniz. Sizler de dilediğiniz an kangal ilanlarına sitemizden bakabilir ve detaylara ulaşabilirsiniz.Sitemize göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan ötürü teşekkür ederiz.


Satılık kangal dünyası: Yetişkin kangal satışı, yavru kangal satışları, kangal yavrusu satışı, 2019 yılı yavru köpek sahiplendirme ve fiyatları en ucuz köpek yavrusu 750 tl den satılmaktadır. çift kangal yavrusu fiyatı 1250 tl olarak satılmaktadır.Türkiyenin en kapsamlı kangal üretim çiftliginden.kaliteli saf orjinal kangal yavrsu sahibi yapıyoruz.

Kangal yavrusu fiyatları

Yeni yıl 2019 kangal yavrusu satışlarımız başlamış olup satıştaki kangal yavruları 2 aylık olup karma gençlik aşıları yapılmıştır. Kimlikleri ve aşıları eksiksiz yapılmış olup karnelerine işlenmiştir.Kangal yavru sahiplenmek için öncelikle rezerve yaptırmanız rica olunur. Güncel kangal yavrusu fiyatları satılık kangal sayfamız da mevcut olup kangal fiyatları hakkın da bilgi alabilir ve yavru siparişi verebilirsiniz. Siz değerli kangal severler çiftliğimiz 1990 yıllarından beri saf kan kangal yavru yetiştirmekte olup kangal köpeği eğitimi ve kangal köpek satışı yapmaktadır.Kangal yavrusu sahiplenmek için en saf köpek sahiplenmek için bizimle iletişime geçip kangal yavruları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.


SATILIK YETİŞKİN KANGAL KÖPEKLERİ

Sivas kangal çiftliğimiz de yetişkin kangal köpek alım satım yapılmakta olup her ırk her cins kangal köpekleri çiftliğimizde satılmaktadır. Yetişkin kangal köpekleri ırklarına ve özelliklerine göre değer biçilmektedir. Yetişkin erkek kangal köpekleri 3 ayrı ırk olarak bilinmekte bu ırklar, Ayıboğan kangal, Kangal çoban köpeği, Kangal bekçi köpekleri olarak sınıflandırılmıştır. Satılık erkek yetişkin kangal köpekleri fiyatları ve satışları hakkında bilgi almak için bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.Satılık kangal yavruları yavrular kendini kurtarmış hastalık riski kalmamış aşıları yapılmış 2 ay anne sütü enmiş sağlıklı saf kan satılık kangal yavruları iletişim: 0546 885 89 19 - www.satilikkangal.com Kalitenin ve güvenin tek adresi Sivas yavru kangal üretim çiftligi

SATILIK AYIBOĞAN KANGAL YAVRULARI Ayıboğan kangal yavrularının gözleri açıldı satın almak için öncelikle ayıboğan cinsi yavru kangal istediğinizi bizlere belirtiniz. Altta resimdeki kangal yavruları ayıboğan ırkını taşımakta olan ayıboğan cinsi kangal köpeğinin yavrularıdır.


Ayıboğan kangal köpeklerinin ırk ve fizikzel yapıları diğer kangallara göre çok farklıdır. Ayıboğan kangal köpekleri diğer kangal köpekleri ile vücut yapıları kıyaslanamaz.2019 Yılı Sivas kangal köpek yavru ve yetişkin kangal köpek yavrusu satışları ve fiyatları.Kangal yavru köpek çiftliğimizde her ırk kangal yavrusu köpek üretimi ve satışı yapılmakta yetişkin sürü köpekleri 2000 TL den başlıyor fiyatları yavru kangal köpek fiyatları ise 750 TL den başlamakta yetişkin kangal yavru köpek sahiplenmek için kangal üretim çiftliğimiz ziyaret edip kangal sahiplenebilirsiniz.


Kangal köpek fiyatları 2019

Kangal köpek yavrusu fiyatları

Satılık Kangal yavru fiyatları Kangal köpeği yavrusu Ücretli sahiplendirme ilanları için web sitemizi gezin. Kangal yavrusu satışı ve fiyatları  Sivas kangal köpek yavrusu satış fiyatları yavru kangal köpeği özellikleri tanıtımı. Satılık kangal köpeği yavrusu fiyatları için iletişim sayfamızdan bizi arayabilirsiniz.

Satılık Kangal köpek Yavrusu 2019 Kangal köpek yavrusuSatılık kangal yavru kangal satışları yavrular 35 günlükken satışı yapılmaktadır. bu çok yanlış çünkü bir kangal köpeği yavrusu 2 ay anne sütünü emmesi lazımki gelişsin yavru kangal 2 ay anne sütü emen bir kangal yavrusu daha sağlıklı olur ve kemikleri gelişir 1 ay anne sütü emen kangal yavrusu ile 2 ay anne sütünü emen bir kangal köpeği yavrusunu bir eş değerde tutmak mümkün degildir. Bu yüzden alacagınız kangal yavrusunun 2 ay anne sütünü tamamlamasına dikkat ediniz. 

Sivas kangal üretim çiftliğimiz'de kangal köpek yavrusu üretimi ve satışları yapılmaktadır, çiftliğimizde kangal yavrusu satışı 6 ile 12 aylık ve 1 yaş üstü kangal köpek yavrusu satışları yapılmaktadır. Kangal köpeği yavrularını bulunduğunuz şehire kadar gönderim masrafları çiftliğimiz tarafından karşılamaktayız.  Sivas kangal yavru köpeği satışları kangal yavru köpek fiyatları ve kaç aylık olduklarını öğrenmeden kangal köpeği eniği almayınız.

Dünyaca ünlü kaliteli saf orjinal ırkı ve nesli bozulmamiş Satılık kangal yavrusu 2,5 aylık kangal erkek yavrusu satın almak için bizimle iletişime geçiniz. Kangal köpek yavru fiyatı: 45 ğünlük kangal köpek yavrusu 650 TL den satılmakta, 2 Aylık yavru kangal satış fiyatı 850 TL dir. 3 Aylık kangal köpeği yavrusu fiyatı 1200 TL den satılmakta çiftliğimizde.

Sivas kangal köpek yavrusu üretim çiftliği. Kangal yavrusu üretim yavru kangal fiyatları eğitimi kangal eniği yavrusu satışları ve yavru kangal köpek sahiplendirme.ayı boğan ve kurt boğan panter cinsi kangal yavrusu satışlarımız aralıksız devam ettirmekteyiz.

KANGAL KÖPEK YAVRUSU SATIŞLARI.

Ayıboğan kangal cinsi köpeklerinin vücut yapları iri ve kilolu olur korkunç bir vücut yapısı vardır. andolu aslanı olarak'ta bililinir.ayıboğan cinsi kangalın en iri cinsi olarak bilinir.Kangal Köpek, yırtıcılara karşı koruyucusu olarak Türkiye'de devam etmesinin sonucu olarak büyüklüğü ve oranları doğal olarak gelişen, iri güçlü, ağır kemikli bir köpektir. kangal köpeği çevik ve atik köpeklerdir.


Türkiye kangal köpek fiyatları Dev Kangal Kangalfiyatları satılık kangal isimleri Kangal köpekleri Kangal resimleri Kangal burada Kangal Satılık kangal Kangal dog kangal belgeseli Yavru Kangal kangal dövüşleri kangal yavrusu, Kangal yavruları kangal köpeği yavruları Kangal türk Kangal al Kangal iletişim Simit kuyruk kangal Sivas kangalı Kangal çiftliği

dkonvet06
More actions